Zagrebački gradski muzeji cijeli ožujak besplatni za učenike
Tijekom cijelog ožujka učenicima zagrebačkih osnovnih i srednjih škola vrata gradskih muzeja bit će širom otvorena. U sklopu pilot-projekta „Mladi u muzeje“ moći će ih posjetiti besplatno i to u vlastitom aranžmanu, uz predočenje e-imenika. Inicijativa je potekla od samih učenika Osnovne škole Ivana Meštrovića i II. gimnazije uključenih u Read more…









