Agencija za odgoj i obrazovanje, uz prethodnu suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja, objavljuje Vremenik i Opća pravila za provedbu natjecanja i smotri učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u školskoj godini 2023/2024.

U suradnji sa strukovnim društvima i udrugama, različitim ustanovama i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja Agencija za odgoj i obrazovanje organizirat će i provesti 38 natjecanja i smotri u ovoj školskoj godini.

Vremenik održavanja školskih, županijskih i državnih razina natjecanja i smotri dostupan je na poveznici Vremenik, a Opća pravila za provedbu natjecanja i smotri na poveznici Pravila.

Na natjecanjima i smotrama učenici i njihovi mentori predstavljaju rezultate rada, znanje, vještine, sposobnosti i kreativnost.

Posebne upute za organizaciju i provođenje pojedinih natjecanja i smotri objavit će se naknadno.

facebook sharing button
twitter sharing button
email sharing button
Categories: Obavijesti