Projekt Igračkom do dječjeg osmijeha kojem je za cilj da svako dijete koje dođe na pregled u KBC Rebro dobije na poklon igračku, uspješno je proveden tijekom svibnja 2021. godine među učenicima i djelatnicima naše škole u organizaciji učiteljice Tamare Trifunovski.

Učenici su prikupili preko 200 plišanih igračaka i knjiga. Neki su učenici napisali i svoje poruke malim bolesnicma uz igračku:  “Sve će biti dobro”, “Ne boj se”, “Ozdravi brzo”…

Učenici 8.a razreda zajedno su sa svojom razrednicom Tamarom Trifunovski pomogli  u pakiranju  poklona za KBC Rebro. Učenici 7.a razreda pomogli su spremiti i nositi zapakirane poklone do dostavnog vozila. Hvala svima!

Time je Osnovna škola Ivanja Reka doprinjela ovoj akciji i na to smo jako ponosni.

Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima i učenicima naše škole koji su sudjelovali u ovoj humaniranoj akciji “Igračkom do dječjeg osmjeha”.