Poštovani/a,
veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti vas o novoj Tribini za roditelje: Tko više treba ekrane – djeca ili roditelj?, koja će se održati u srijedu, 31. siječnja 2024. godine, s početkom u 18 sati putem  službenog YouTube kanala NZZJZ-a „Dr. Andrija Štampar“: 

https://www.youtube.com/@nastavnizavodzajavnozdravs135

Dragi roditelji,
utjecaj digitalne tehnologije svakodnevno raste te su pametni telefoni, tableti, računala, Internet i društvene mreže postali sastavni dio našeg svakodnevnog funkcioniranja. Odrasli često ističu da mladi provode previše vremena koristeći tehnologiju te posljedično dolazi do nedovoljno razvijenih socijalnih i komunikacijskih vještina i poteškoća u svakodnevnom funkcioniranju. Jesu li roditelji odgovorni kada su u pitanju njihove navike korištenja moderne tehnologije? Pružaju li svojoj djeci pozitivan model ili nesvjesno čine baš suprotno? Odgovore na ova, ali i ostala slična pitanja saznajte na još jednoj Tribini za roditelje u organizaciji Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ i Grada Zagreba.”

Vodit će je mr. Andreja Radić, dipl. socijalna radnica.

Molimo da se prijavite putem elektronske pošte na adresu: andreja.radic@stampar.hr