U ponedjeljak, 14. listopada učenici prvih razreda uputili su se na terensku nastavu u Grad mladih u pratnji učiteljica Ivone Borović i Lucijane Antunović. Tema terenske nastave bila je jesen. Po dolasku na odredište učenike su dočekali topli čaj i ljubazni domaćini.

Nakon što su se okrijepili čajem, uputili su se u obilazak poučne staze, na kojoj su učenici imali priliku vidjeti meteorološku stanicu, saznati detalje o biljnom i životinjskom svijetu i promjenama koje se zbivaju u jesen u našem okruženju. Nakon obilaska učenici su se vratili na ručak. Nakon što su se okrijepili, uslijedila je kratka pauza uz grickalice, sokove i glazbu.


Uslijedilo je slobodno vrijeme predviđeno za razne igre na otvorenom, a šećer na kraju bio je čokoladni kolač i učenje plesnih pokreta na omiljene dječje pjesme. Umorni, ali sretni i zadovoljni učenici su se vratili autobusom pred svoju školu.

GALERIJA FOTOGRAFIJA

[smartslider3 slider=5]