Povodom Mjeseca hrvatske knjige 2021. godine organiziran je književni susret i lutkarska predstava s književnicom Jadrankom Čunčić-Bandov 25. listopada u Osnovnoj školi Ivanja Reka te u područnoj školi Resnik 26. listopada 2021. godine. Učenici su radosno dočekali poznatu hrvatsku dječju književnicu i lutkaricu. Tijekom lutkarske predstave osim razigranih igrokaza učenici su se upoznali s tehnikama i materijalima za izradu lutki.                                                     Na kraju predstave, književnica Jadranka Čunčić-Bandov odgovarala je na zanimljiva pitanja znatiželjne publike, naših učenika 1.-4. razreda;

Kako umije mijenjati glasove lutaka? Šta se nalazi iza paravana? Koliko knjiga je napisala? Gdje pronalazi inspiraciju? Koliko dugo se bavi lutkarstvom i igrokazima? – samo su neka od mnogobrojnih pitanja.

Na kraju su učenici pljeskom zahvalili književnici Jadranki Čunčić-Bandov na dolasku.

Nadamo se ponovnom susretu!

Iva Ćalić, školska knjižničarka