Sedmaši uživali u pustolovinama Asterixa i Obelixa

Učenici sedmih razreda dana 15. veljače 2023. u pratnji učitelja Maje Vulić, Antonije Novak i Ivana Kapovića gledali su pustolovni film Asterix i Obelix: Srednje kraljevstvo. Dvojica galska strip junaka, Asterix i Obelix u nezaboravnoj avanturi spašavaju kinesku princezu koja ih odvodi u daleku Kinu. Da bi je spasili obojica ispijaju čaroban napitak  i postaju super junaci te se sukobljavaju i s Cezarovom vojskom čiji lik glavnog vođe glumi poznati svjetski nogometaš Zlatan Ibrahimović.

Sedmaši uživali u pustolovinama Asterixa i Obelixa

Učenici sedmih razreda dana 15. veljače 2023. u pratnji učitelja Maje Vulić, Antonije Novak i Ivana Kapovića gledali su pustolovni film Asterix i Obelix: Srednje kraljevstvo. Dvojica galska strip junaka, Asterix i Obelix u nezaboravnoj avanturi spašavaju kinesku princezu koja ih odvodi u daleku Kinu. Da bi je spasili obojica ispijaju čaroban napitak  i postaju super junaci te se sukobljavaju i s Cezarovom vojskom čiji lik glavnog vođe glumi poznati svjetski nogometaš Zlatan Ibrahimović.