Prvog dana škole, 5. rujna, učenici prvih razreda dočekani su malom priredbom dobrodošlice. Podršku su im dali roditelji, bake i djedovi, braća i sestre.

Priredbu su pripremile učiteljice razredne nastave i učenici 1.-4. razreda, školski zbor sa učiteljem glazbene kulture te medijska grupa s učiteljem hrvatskog jezika iz Ivanje Reke i područne škole u Resniku.

Nakon vesele pjesme, recitacije i plesa, dobrodošlicu je zaželjela v.d. ravnateljica Ivana Jozić Kalemušić. Nakon pozdravnog govora ravnateljice, učenicima prvog razreda su se predstavile njihove učiteljice nakon čega su krenuli u svoje učionice.

Učionice su bile ukrašene za dobrodošlicu, svaki je prvašić dobio prigodni poklon.

Dragi naši 1.a i 1. b, želimo Vam uspješni početak školske godine! Dobro došli!

Priredba Ivanja Reka

Priredba područne škole u Resniku