Podsjećamo učenike koji se prevoze javnim prijevozom da je sukladno Preporukama za rad u djelatnosti prijevoza putnika autobusima tijekom epidemije koronavirusa (COVID-19) obavezno nositi zaštitnu masku na licu i održavati fizičku distancu.

Budite svjesni da se koronavirus prenosi kapljično i kontaktom, kada zaražena osoba govori, kašlje ili kiše u blizini zdrave osobe ili dodirivanjem predmeta i površina koje su onečišćene respiratornim izlučevinama oboljele osobe, a nakon toga dodirivanjem očiju, nosa ili usta.

Broj i raspored putnika u sjedalima je takav da omogućava propisani razmak između njih. Treba sjediti jedna osoba u redu, na način da sjede naizmjence na sasvim lijevom i sasvim desnom sjedalu.

Privremeni raspored autobusne linije
854 Resnik-OŠ Ivanja Reka

IZ RESNIKAIZ IVANJE REKE
7:2511:35
7:4012:25
13:15
14:05