Poštovani učenici i roditelji, kao što je najavljeno, a sukladno Odluci o upisu, 22. srpnja 2020. godine u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata te je od toga trenutka omogućen ispis prijavnica. Redovni učenici će imati mogućnost dohvata prijavnice sa svog sučelja te zatim elektronički ili osobno dostavljaju prijavnicu svom razredniku. Razrednik može za svoje učenike dohvatiti prijavnicu u svom sučelju na kartici Evidencija prije rangiranja > Prijavnice > Tiskanje prijavnica. U slučaju da učenik nije u mogućnosti dohvatiti prijavnicu, razrednik može kroz svoje sučelje dohvatiti prijavnicu.  Sukladno tome, podsjećamo da će razrednice u školi ispisivati i prikupljati prijavnice 22., 23. i 24. srpnja od 12:00 do 13:00 sati. Molimo sve roditelje i učenike koji dolaze u školu da se pridržavaju epidemioloških mjera propisanih od strane Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske za sprečavanje širenja zaraze koronavirusom.


Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik te dostaviti osobno razredniku u gore naznačenom terminu ili elektronički (8.a na e-mail razrednice Antonije Novak: antonijakordic000@gmail.com, a 8.b na e-mail razrednice Maje Vulić. geografija.osivanjareka@gmail.com), najkasnije do 24. srpnja do 15:00 sati