Moj prijatelj Lucky

Učenici 1. b razreda zajedno sa svojom učiteljicom Mihaelom Cvjetanović odradili su zanimljiv projekt pod nazivom “Moj prijatelj Lucky”. Naime, naš razredni ljubimac, plišanac psić Lucky, boravio je u domovima svojih prijatelja. Učenici su dobili zadatak da svom prijatelju Luckyju pokažu gdje žive, čime se sve bave, koje su im dnevne aktivnosti te da pri tome koriste engleski jezik što više, kako bi ih Lucky mogao lakše razumjeti. Projekt još uvijek traje i Lucky se još nije vratio kući pa ćemo dodatno objaviti sve radove koji u međuvremenu nastanu. 

Veliko hvala svim roditeljima koji su u ovim izazovnim vremenima dopustili djeci druženje s Luckyjem. Vjerujte da je zadovoljstvo bilo obostrano, a radovi nastali iz toga druženja bili su i bit će poticaj svim sljedećim učenicima u njihovom razredu i šire.

S velikim zadovoljstvom objavljujem dovršene radove!

teacher Mihaela