Mislite da matematika i zabava ne mogu stati u istu rečenicu? Čini vam se jer – matematika može biti itekako zabavna!

Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da će se i ove godine u OŠ Ivanja Reka i PŠ Resnik održati Večer matematike, i to u četvrtak, 1. prosinca 2022. s početkom u 18 sati.

Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Hrvatsko matematičko društvo već niz godina početkom prosinca organizira Večer matematike, a naša škola od svojega početka sudjeluje u organizaciji interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnoga stava učenika prema matematici.

Zbrojite se i dođite, veselimo se vašem dolasku!

Kako nam je bilo prošlih godina, pogledajte ovdje!

Categories: Obavijesti