16.2.2021.

Najkraći mjesec u godini. Jedini mjesec ženskoga roda. Naša veljača. Mjesec ljubavi. Osim što je mjesec ljubavi, veljaču obilježava i veseli maskenbal. Na pokladni utorak, 16. veljače 2021. godine u učionici 2.b razreda organizirana je revije maski uz tradicijske pokladne pjesme i plesove. Male maškare razgovarale su s učiteljicom Veronikom Babić i o pokladnim običajima u drugim dijelovima naše domovine.

Maskenbal je prilika da taj dan budemo netko drugi i da se tako osjećamo. Bilo je tu vila, anđela, strašila, kuharica, učitelja, astronauta, pjevača, Disney likova, klaunova, snjeguljica, čarobnjaka, vitezova, ratnika, superjunaka i raznih drugih kostima iz stvarnog i nestvarnog života.

                                                                                              Učiteljica, Veronika Babić

Galerija fotografija