[OSMAŠI U GIMNAZIJI SESVETE] Na jezičnoj radionici učili smo njemački jezik kroz igru

Published by Ivan Kapović on

Učenici osmih razreda Osnovne škole Ivanja Reka koji pohađaju izborni predmet Njemački jezik 18. veljače posjetili su Gimnaziju Sesvete u pratnji učiteljice Fanike Marić. Ondje se u suradnji s nastavnicima njemačkog jezika održala jezična radionica pod nazivom „Učenje njemačkog jezika kroz igru“.

Kroz zanimljive igre naši su učenici imali priliku steći razne socijalne vještine i razviti kognitivne sposobnosti. Na taj su način bez opterećenja prišli znanju i usvojili ga kroz zabavu, kreativnost i maštu. Učenici su kroz igru imali mogućnost primijeniti stečena znanja u svakodnevnom životu, poboljšati komunikaciju na njemačkom jeziku te povećati motivaciju za učenje stranih jezika.

Categories: Porta urbis