ŠKOLSKI PROSTORI
POLIVALENTNA KONGRESNA DVORANA

Polivalentna kongresna dvorana sa sofisticiranom audio i video opremom, LCD projektorom, projekcijskim platnom, klimatizacijom te modernim i ugodnim interijerom pogodna je za organizaciju brojnih događanja, skupova, kongresa, edukacija ili sastanaka.

SPORTSKA DVORANA

Trodijelna sportska dvorana sa svim pratećim prostorima i opremom jedna je od najmodernijih u Hrvatskoj, opremljena je s devet igrališta (četiri košarkaška, četiri odbojkaška i jedno rukometno igralište), najmodernijim sportskim podom te podiznim pregradama koje služe za pregrađivanje dvorane.

UČIONICE

Svaka od 16 učionica opremljena je računalom, zvučnicima, interaktivnim pametnim pločama, bijelom pločom za suho brisanje, klasičnom trodijelnom zelenom pločom za pisanje kredom te najmodernijom automatskom rasvjetom uz detekciju pokreta.

RASPORED KORIŠTENJA SPORTSKE DVORANE