RAZREDNA NASTAVA

NAPOMENA: Informacije za PŠ Resnik u terminima iza 16 sati održavaju se u OŠ Ivanja Reka.

  • 1. A
    Kristina Renjak
    A SMJENA: četvrtkom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: srijedom od 18:00 do 18:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • 1. B
    Tratinčica Bakar
    A SMJENA: srijedom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: četvrtkom od 16:00 do 17:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • 2. A
    Irena Mihaljević
    A SMJENA: utorkom od 10:45 do 11:25
    B SMJENA: utorkom od 17:00 do 18:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • 2. B
    Ana Ključević Kurdija
    A SMJENA: četvrtkom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: srijedom od 16:30 do 17:15
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • 3. A
    Ivona Borović
    A SMJENA: srijedom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: srijedom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail ivona.borovic@gmail.com
  • 3. B
    Lucijana Antunović
    A SMJENA: četvrtkom od 8:50 do 9:35
    B SMJENA: srijedom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu
  • 4. A
    Marijana Gazić
    A SMJENA: utorkom od 8:50 do 9:35
    B SMJENA: srijedom od 17:00 do 18:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • 4. B
    Sara Busija
    A SMJENA: srijedom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • Engleski jezik
    Mihaela Cvjetanović (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. a, 3. b, 4. b)
    A SMJENA: ponedjeljkom od 12:20 do 13:05
    B SMJENA: četvrtkom od 15:40 do 16:25
    - uživo ili telefonski uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail mihaelacvjetanovic@yahoo.com
  • Njemački jezik
    Fanika Marić
    A SMJENA: ponedjeljkom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: ponedjeljkom od 16:00 do 17:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu na e-mail njemacki.osivanjareka@gmail.com
  • Katolički vjeronauk
    Martina Ivanić (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. b, 4. b)
    A SMJENA: prema dogovoru
    B SMJENA: prema dogovoru
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu na e-mail ivanic.oskv@gmail.com
  • Katolički vjeronauk
    Ivana Rako (3. a, 4. a)
    A SMJENA: srijedom od 8:50 do 9:35
    B SMJENA: ponedjeljkom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail ivana.rako@skole.hr
  • Informatika
    Rozana Lazaneo (1. a, 1. b, 2. a, 2. b, 3. b, 4. b)
    A SMJENA: prema dogovoru
    B SMJENA: prema dogovoru
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu na e-mail rozana.lazaneo@skole.hr
  • Produženi boravak - Ivanja Reka
    Ružica Kovačić
    A SMJENA: srijedom od 10:40
    B SMJENA: srijedom od 16:30
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail ruzica.kovacic@skole.hr
  • Produženi boravak - Resnik
    Martina Peček
    A SMJENA: utorkom od 10:40 do 11:35
    B SMJENA: utorkom od 16:30 do 17:15
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail martina.pecek@skole.hr
PREDMETNA NASTAVA
  • 5. A
    Dubravka Crnić (Engleski jezik)
    A SMJENA: srijedom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail dubravka.crnic@skole.hr
  • 5. B
    Tamara Trifunovski (Matematika)
    A SMJENA: srijedom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: ponedjeljkom od 18:00 do 18:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail trifunovski.matematika@gmail.com
  • 6. A
    Ivana Rako (Katolički vjeronauk)
    A SMJENA: srijedom od 8:50 do 9:35
    B SMJENA: ponedjeljkom od 17:00 do 17:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail ivana.rako@skole.hr
  • 6. B
    Maja Vulić (Geografija)
    A SMJENA: srijedom od 17:00 do 17:45
    B SMJENA: ponedjeljkom od 8:45 do 9:35
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail mvulic1111@gmail.com
  • 7. A
    Nikolina Herak (Hrvatski jezik)
    A SMJENA: petkom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00 do 18:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonomdan ranije
  • 7. B
    Dorotea Boch (Povijest)
    A SMJENA: utorkom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: utorkom od 17:30 do 18:15
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu najkasnije dan ranije na e-mail dorotea.boch@skole.hr
  • 8. A
    Ivana Pezić Agatić (Matematika)
    A SMJENA: ponedjeljkom od 11:30
    B SMJENA: ponedjeljkom od 18:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail ivana.pezic-agatic@skole.hr
  • 8. B
    Ivan Kapović (Hrvatski jezik)
    A SMJENA: srijedom od 17:00 do 18:00
    B SMJENA: ponedjeljkom od 9:50 do 10:35
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, telefonom ili na e-mail razrednik.ivan.kapovic@gmail.com
  • Engleski jezik
    Mihaela Cvjetanović (7. a, 7. b, izborni 5. b, 7. b, 8. b)
    A SMJENA: ponedjeljkom od 12:20 do 13:05
    B SMJENA: četvrtkom od 15:40 do 16:25
    - uživo ili telefonski uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail mihaelacvjetanovic@yahoo.com
  • Njemački jezik
    Fanika Marić
    A SMJENA: ponedjeljkom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: ponedjeljkom od 16:00 do 17:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu na e-mail njemacki.osivanjareka@gmail.com
  • Informatika
    Ivan Klobučar (3. a, 4. a, od 5. do 8. razreda)
    A SMJENA: petkom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu na e-mail ivan.klobucar@hotmail.com
  • Fizika, Tehnička kultura
    Anto Rogalo
    A SMJENA: utorkom od 11:30 do 12:15
    B SMJENA: ponedjeljkom od 17:30 do 18:15
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail anto.rogalo@skole.hr
  • Kemija, Biologija, Priroda
    Marija Boromisa Mihaljević
    A SMJENA: četvrtkom od 10:40 do 11:25
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije, na školski telefon ili na e-mail boromisamm@gmail.com
  • Glazbena kultura
    Matej Jambreković (od 4. do 8. razreda)
    A SMJENA: utorkom od 12.20 do 13:05
    B SMJENA: utorkom od 12:20 do 13:05
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail matej.jambrekovic@skole.hr
  • Likovna kultura
    Vesna Pokas
    A SMJENA: utorkom od 9:50 do 10:35
    B SMJENA: utorkom od 16:00 do 16:45
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu telefonom dan ranije
  • Tjelesna i zdravstvena kultura
    Ozren Maček
    A SMJENA: utorkom od 14:00 do 15:00
    B SMJENA: četvrtkom od 10:30 do 11:15
    - uživo uz obaveznu prethodnu najavu dan ranije na e-mail ozren.macek@skole.hr