RAZREDNA NASTAVA
  • 1. A
    Ivona Borović
    A SMJENA: utorak od 8.50 do 9.35 sati
    B SMJENA: srijeda od 17.00 do 17.45 sati
    Lokacija: učionica 1.a razreda
    Kontakt: ivona.borovic@skole.hr
  • 1. B
    Lucijana Antunović
    A SMJENA: utorak od 10.40 do 11.25 sati
    B SMJENA: četvrtak od 16.30 do 17.50 sati
    Lokacija: učionica 1.b razreda
    Kontakt: lucijana.antunovic@skole.hr
  • 2. A
    Marijana Gazić
    A SMJENA: utorak od 15.30 do 16.15 sati
    B SMJENA: ponedjeljak od 8.50 do 9.35 sati
    Lokacija: učionica 2.a razreda
    Kontakt: marijana.gazic@skole.hr
  • 2. B
    Sara Busija Masnec
    A SMJENA: četvrtak od 9.50-10.35
    B SMJENA: četvrtkom od 16.30 do 17.15
    Lokacija: učionica 2.b razreda
    Kontakt: sara.busija-masnec@skole.hr
  • 3. A
    Ivana Jozić Kalemušić
    A SMJENA: srijedom od 9.50-10.35 do 11:25
    B SMJENA: srijedom od 18:00 do 18:45
    Lokacija: učionica 3.a razreda
    Kontakt: ivana.jozic-kalemusic@skole.hr
  • 3. B
    Tratinčica Bakar
    A SMJENA: četvrtkom od 17.00 do 17.45
    B SMJENA: četvrtkom od 8.00 do 8.45
    Lokacija: učionica 3.b razreda
    Kontakt: tratincica.bakar@skole.hr
  • 4. A
    Irena Mihaljević
    A SMJENA: utorkom od 17.00 do 17.45
    B SMJENA: četvrtkom od 8.50 do 9.35
    Lokacija: Učionica 4.a razreda
    Kontakt: irena.mihaljevic2@skole.hr
  • 4. B
    Ana Ključević-Kurdija
    A SMJENA: ponedjeljkom od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: utorkom16.30 do 17.15
    Lokacija: Učionica 4.b razreda
    Kontakt: ana.kljucevic-kurdija@skole.hr
  • Engleski jezik
    Mihaela Cvjetanović
    A SMJENA: ponedjeljkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: ponedjeljkom od 15.35 do 16:20
    Lokacija: učionica stranih jezika
    Kontakt: mihaela.cvjetanovic@skole.hr
  • Njemački jezik
    Fanika Jurić
    A SMJENA: utorkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: srijedom od 16.00 do 17.00
    Lokacija: učionica stranih jezika Kontakt: fanika.juric@skole.hr
  • Katolički vjeronauk
    Martina Ivanić
    OŠ Ivanja Reka: petkom od 9.50 do 10.35 PŠ Resnik: ponedjeljkom od 10.40 do 11.25 Lokacija: učionica katoličkog vjeronauka
    Kontakt: martina.ivanic@skole.hr
  • Katolički vjeronauk
    Antonija Novak
    A SMJENA: srijedom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: utorkom od 18.15 do 19.00
    Lokacija: učionica katoličkog vjeronauka
    Kontakt: antonija.novak2@skole.hr
  • Informatika
    Marta Harča (zamjena za Rozanu Lazaneo)
    A SMJENA: utorkom od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: utorkom od 9.50 do 10.35
    Lokacija: učionica informatike
    Kontakt: marta.harca@skole.hr
  • Produženi boravak - Ivanja Reka
    Mihaela Pollak
    A SMJENA:
    B SMJENA:
  • Produženi boravak - Resnik
    Ines Dorosulić
    A SMJENA: srijedom od 16.30 do 17.15
    B SMJENA: srijedom od 11.30 do 12.15
    Lokacija: učionica 1.b razreda
    Kontakt: ines.repustic@skole.hr
PREDMETNA NASTAVA
  • 5. A
    Anto Rogalo (Fizika, Tehnička kultura)
    A SMJENA: ponedjeljak od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: ponedjeljkom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: anto.rogalo@skole.hr
  • 5. A
    Katarina Kurevija(Povijest)
    A SMJENA: utorkom od 11.30 do 12.15
    B SMJENA: utorkom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: katarina.kurevija@skole.hr
  • 6. A
    Ivan Kapović (Hrvatski jezik)
    A SMJENA: ponedjeljkom od 18.15 do 19.00
    B SMJENA: utorkom od 10.40 do 11.25
    Kontakt: ivan.kapovic5@skole.hr
  • 6. B
    Ivana Pezić Agatić (Matematika)
    A SMJENA: ponedjeljkom od 17.00 do 17.45
    B SMJENA: srijedom od 8.50 do 9.35
    Kontakt: ivana.pezic-agatic@skole.hr
  • 7. A
    Zsolt Dozsa (zamjena za Dubravku Crnić) Engleski jezik
    A SMJENA: utorkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: srijedom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: zsolt.dozsa@skole.hr
  • 6. B
    Matej Jambreković (Glazbena kultura)
    A SMJENA: četvrtkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: srijedom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: matej.jambrekovic@skole.hr
  • 8. A
    Antonija Novak (Katolički vjeronauk)
    A SMJENA: srijedom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: utorkom od 18.žž15 do 19.00
    Kontakt: antonija.novak2@skole.hr
  • 8. B
    Maja Vulić (Geografija)
    A SMJENA: četvrtkom od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: četvrtkom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: maja.vulic@skole.hr

  • Hrvatski jezik
    Nikolina Herak
    A SMJENA: četvrtkom od 9.50 do 10.30
    B SMJENA: četvrtkom od 17:00 do 17.45
    Kontakt: nikolina.herak@skole.hr

  • Matematika
    Nataša Jenjić
    A SMJENA: ponedjeljkom od 15.00 do 15.45
    B SMJENA: ponedjeljkom od 12:20 do 13.05
    Kontakt: natasa.jenjic@skole.hr
  • Engleski jezik
    Mihaela Cvjetanović
    A SMJENA: četvrtkom od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: četvrtkom od 19.00 do 19.45
    Kontakt: mihaela.cvjetanovic@skole.hr
  • Njemački jezik
    Fanika Jurić
    A SMJENA: utorkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: srijedom od 16.00 do 17.00
    Kontakt: fanika.juric@skole.hr
  • Latinski jezik
    A SMJENA:
    B SMJENA:
  • Kemija, Biologija, Priroda
    Marija Boromisa Mihaljević
    A SMJENA: ponedjeljkom od 10.40 do 11.25
    B SMJENA: ponedjeljkom od 17.00 do 17.45
    Kontakt: marija.boromisa-mihaljevic@skole.hr
  • Informatika
    Ivan Klobučar
    A SMJENA: ponedjeljkom od 16.00 do 17.00
    B SMJENA: četvrtkom od 9.35 do 10.35
    Kontakt: ivan.klobucar5@skole.hr
  • Likovna kultura
    Vesna Pokas
    A SMJENA: srijedom od 9.50 do 10.35
    B SMJENA: utorkom od 9.50 do 10.35
    Kontakt: vesna.pokas@skole.hr
  • Tjelesna i zdravstvena kultura
    Ozren Maček
    A SMJENA: ponedjeljkom od 13.00 do 14.00
    B SMJENA: ponedjeljkom od 14.00 do 14.45
    Kontakt: ozren.macek@skole.hr
  • Islamski vjeronauk
    Mersad Kreštić
    mersad.kresic@skole.hr