[NESEBIČAN DAR] Mještanin Ivanje Reke Stjepan Šoštarić donirao knjige školskoj knjižnici

Published by Ivan Kapović on

Školska knjižnica ovih dana postala je bogatija za nekoliko novih knjiga. Naime, mještanin Ivanje Reke Stjepan Šoštarić darovao je našoj školskoj knjižnici vrijednu knjižničnu građu. Riječ je o petnaest lektirnih naslova koji će biti postavljeni u knjižnicu i tako koristiti učenicima naše škole za pisanje lektire, obogaćivanje vlastitog vokabulara, jačanje mašte, ali i za opuštanje i zabavu.

Zahvaljujem gospodinu Šoštariću na ovoj nesebičnoj donaciji. U našoj školi itekako smo svjesni važnosti čitanja i vjerujem da će, čim u potpunosti profunkcionira, naša moderna knjižnica postati neizostavan dio slobodnog vremena naših učenika te da će im izvrsno poslužiti prilikom učenja, pri čemu će svakako pomoći i ova vrijedna donacija“, izjavila je Renata Buljan, v.d. ravnatelja Osnovne škole Ivanja Reka.

Categories: Porta urbis