Školska knjižnica ovih dana postala je bogatija za nekoliko novih knjiga. Naime, mještanin Ivanje Reke Stjepan Šoštarić darovao je našoj školskoj knjižnici vrijednu knjižničnu građu. Riječ je o petnaest lektirnih naslova koji će biti postavljeni u knjižnicu i tako koristiti učenicima naše škole za pisanje lektire, obogaćivanje vlastitog vokabulara, jačanje mašte, ali i za opuštanje i zabavu.

Zahvaljujem gospodinu Šoštariću na ovoj nesebičnoj donaciji. U našoj školi itekako smo svjesni važnosti čitanja i vjerujem da će, čim u potpunosti profunkcionira, naša moderna knjižnica postati neizostavan dio slobodnog vremena naših učenika te da će im izvrsno poslužiti prilikom učenja, pri čemu će svakako pomoći i ova vrijedna donacija“, izjavila je Renata Buljan, v.d. ravnatelja Osnovne škole Ivanja Reka.

Categories: Porta urbis