U petak, 14. veljače, u našoj je školi prvi put održan ples za Valentinovo za učenike od petog do osmog razreda. Danima prije ovog učenicima dragog datuma u predvorju škole bio je postavljen Ljubavni sandučić u kojem se našlo puno pisama koji su u petak ujutro podijeljeni po razredima. Kroz dan su učenici uz pomoć knjižničarke Ive Ćalić prigodnim ukrasima ukrašavali prostorije škole i pripremali program. Nakon što je u 18 sati konačno počeo pripremljeni program, svi smo zajedno proveli sjajnu večer zabavljajući se uz brojne glazbene hitove.

Još jednim događanjem dokazano je kako je, osim što je ugodno mjesto za rad i učenje, naša nova škola u vrlo kratko vrijeme postala pravo središte kulture i javnoga života u naselju Ivanja Reka. Isto tako, posebno smo ponosni što naši učenici aktivno sudjeluju u svim oblicima života i rada u školi.

Categories: Porta urbis