Veseli Dan očeva u našem 3. a!

“Ljubav bez zamjeranja, autoritet bez okrutnosti, diciplina bez agresivnosti, humor bez ismijavanja, žrtva bez obaveza, prijateljstvo bez posesivnosti, to je bit očeva.” (W. E. Blatz)

Foto: Freepik

Naš 3. a sa svojom je učiteljicom Irenom Mihaljević i ove godine proslavio Dan očeva. Slušale su se pjesme o tatama i svi su učenici veselo zapjevali. Učenici su puno razgovarali, zabilježili zanimljivosti o tatama i odnosu tata – dijete i pisali sastavke.

Kruna učeničke proslave bila je radionica Tata od zanata koja se održala u razredu u ponedjeljak 20. ožujka 2023.

Kako je to izgledalo?

Naš razredni simbol i razredni ljubimac je mala sova Hu-hu. Potaknut tim simbolom, otac učenice našeg razreda, gospodin Krešo Rusan je za svakog učenika pripremio jednu drvenu sovu (i ovim putem mu još jednom zahvaljujemo!). Brusili smo ih, bojali i ukrašavali uz pomoć očeva.

Nastala su prava mala remek djela. Bilo je zabavno reciklirati, stvarati i u isto vrijeme družiti se s očevima. Djeca su bila jako ponosna na zajednički rad i rezultat.