Poštovani roditelji budućih prvašića,
postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece zbog upisa u 1. razred osnovne škole u školskoj godini 2024./2025. provodit će se od 31. ožujka do 15. lipnja.


Iznimno od navedenog roka, djeca školski obveznici s već utvrđenim teškoćama u razvoju i djeca koja su u šk. god. 2023./2024. dobila Rješenje o odgodi upisa u 1. razred osnovne škole, trebaju pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja zbog upisa u 1. razred u vremenu od 15. veljače do 15. travnja 2024. kako bi im se pravovremeno odredila eventualna programska i profesionalna potpora.


Postupak procjene spremnosti za školu uključuje pregled u ambulanti školske medicine) te razgovor u Školi.
Rezervacija termina bit će omogućena putem web aplikacije Terminko.
Roditelji učenika koji nemaju prijavljenu adresu na našem upisnom području postupak procjene obavljaju u ustanovi kojoj pripadaju prema upisnom području.

Zahtjev za prijevremeni upis djeteta roditelj/skrbnik predaje u područnom uredu gradske uprave, sukladno djetetovom prebivalištu/boravištu, najkasnije do 31. ožujka 2024.

Molbu za upis djeteta u školu izvan upisnog područja roditelj/skrbnik predaje u tajništvo škole u koju želi upisati dijete do 15. svibnja 2024. godine. Zahtjevi se mogu predati i naknadno te će se obrađivati tijekom ljetnog perioda.

Informacije o mjestu i načinu provedbe pregleda utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta i upisa u I. razred te potrebni obrasci nalaze se na linkovima niže:

  1. Obavijest o upisu djece, šk. god. 2024./2025.
  2. Raspored pregleda djece u ambulantama školske medicine po upisnim područjima
  3. Obrazac zahtjeva za prijevremeni upis/odgodu upisa

S ciljem lakšeg praćenja procesa upisa, potrebnih koraka te ključnih datuma, Grad Zagreb pripremio je kratki Vodič za upise koji je dostupan ovdje.


Sve daljnje obavijesti možete pratiti na školskoj web stranici.
Stručno-razvojni tim Osnovne škole Ivanja Reka

Upisno područje Osnovne škole Ivanja Reka:

Naselje Ivanja Reka: Baranjska ul., Feketići, Ivanjorečka c., Klarići, Marofska ul., Marofska ul. – odvojak, Palašićev odvojak, Palašići, Ranci, Rimski put, Sandelići, Slavonska av. (dio), Ul. A. Makara, Ul. A. Bonifačića, Ul. A. Vakanovića, Ul. A. Vugrina, Ul. B. Težaka, Ul. D. Grubera, Ul. F. Lukasa, Ul. F. Bubanovića, Ul. F. Kulmera, Ul. G. Janečeka, Ul. I. Ančića, Ul. I. Šarića, Ul. J. Bedekovića, Ul. J. Glasera, Ul. J. Kirina, Ul. J. Zorića, Ul. J. Domca, Ul. J. Majcena, Ul. K. Bošnjaka, Ul. L. Juranića, Ul. L. Kordića, Ul. N. Finka, Ul. P. Lebera, Ul. R. Levakovića, Ul. R. Boškovića, Ul. S. Horvatića, Ul. S. Mlinarića, Ul. sv. Ivana, Ul. Š. Budinića, Ul. Š. Kuzmića, Ul. V. Arka.

Upisno područje PŠ Resnik:

Naselje Resnik: I. Resnik I. odvojak, II. Resnik, III. Resnik, IV. Resnik, Ulica Mije Haleuša, V. Resnik, V. Resnik I. odvojak, V. Resnik II. odvojak, V. Resnik III. odvojak, Čulinečka cesta od broja 263 do broja 271 i od broja 248 do broja 252, I. Resnik (41 – 161 i 36 – 262)

Kontakti:

OŠ Ivanja Reka
Ivanjorečka cesta 1b
tel. 01 5563-600

Služba za školsku i adolescentnu medicinu Peščenica
Ivanićgradska 38
tel. 01 2304-239
Dora Cesarec, dr. med.

neparni 12.30-13.30
parni 18.30-19.30

Napomena: narudžbe su omogućene i putem aplikacije Terminko.hr

Categories: Obavijesti