Tijekom odrastanja, djeca prolaze razne razvojne faze, a svaka od njih predstavlja poseban izazov za roditelje i njihove odgojne postupke. Današnji roditelji često se propitkuju jesu li donijeli dobru odluku za dijete, jesu li prestrogi ili preblagi, je li kazna ili nagrada učinkovitija odgojna metoda…

Takva i slična pitanja predstavljaju velik izazov roditeljima. Međutim, istina je da se i roditelji često osjećaju sami i zbunjeni u svojim svakodnevnim roditeljskim izazovima. Pitaju se imaju li pravo biti ljuti, iscrpljeni, preplašeni..? Smiju li priznati da im je teško i da misle kako su iscrpili sve svoje kapacitete?

Tribina „Roditelj sam, pomozite!“, održat će se 30. siječnja 2023. godine, s početkom u 18.00 sati online putem YouTube kanala. Vodit će je mr. Andreja Radić, dipl. socijalna radnica.

Molim da se prijavite elektronskom poštom na adresu: andreja.radic@stampar.hr i veselimo se vašem sudjelovanju.

Categories: Obavijesti