15. prosinca 2023.

Učiteljice i učenici osnovne škole Ivanja Reka pripremili su roditeljima svečanu božićnu priredbu i sajam.

Priredba se održala 15. prosinca 2023. godine s početkom u 17.00 sati u školskoj dvorani.

Program su bogatili nastupi: malih knjižničara kojih vodi školska knjižničarka Iva Ćalić, male i velike plesne skupine koju vodi učiteljica Ivona Borović, malog produženog boravka kojeg vodi učiteljica Martina Peček, velikog produženog boravka kojeg vodi učiteljica Kristina Renjak, 1. a razreda s recitacijom Novogodišnji vlak 1.a razreda kojeg je pripremala učiteljica Ivona Borović, 5.a razreda s recitacijom (također pripremila učiteljica Ivona Borović), dječeg zbora (mali i veliki) kojeg vodi učitelj Matej Jambreković, engleske skupine koje je vodio učitelj Zsolt Dozsa a posebno nas je razveselio nastup našeg učenika Dominika Đopara na harmonici u pratnji učitelja Mateja Jambrekovića i velikog zbora s pjesmom Jingle bells.

Nakon priredbe u školskom holu održao se božićni sajam.

Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji: