Učenička zadruga REKA

FOLKLOR
RECIKLIRAJMO
MAŽORETKINJE

Zadrugari likovnim radovima čestitali rođendan svojoj školi!

Naša škola proslavila je svoj drugi rođendan, a mi smo odlučili tome u čast izraditi nekoliko likovnih radova u kojima smo pokazali svoju kreativnost.

Učenici 4. a razreda na izvannastavnoj aktivnosti Mali astronauti imali su priliku upoznati se s načinom prehrane astronauta na svemirskim postajama. Također, zajedno s učiteljicom napravili su voćni napitak i uživali u zanimljivim okusima.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zadrugari pripremaju uratke za ukrašavanje Škole povodom Uskrsa.

Sadržaj harmonike

Pred vama su radovi učenika 5.a i 5.b razreda u okviru sekcija UZ Reka. Učenici su korištenjem različitih materijala izrađivali nakite i ukrase za Božić te njima okitili prostorije škole.