Dana 17. lipnja učenici osmih razreda proslavili su u prostorijama škole svoj zadnji školski dan.  

RASTANAK S OSNOVNOM ŠKOLOM

Ova školska godina bila je jedna od posebnijih, stekli smo i naučili nove načine rada i učenja u našoj školi. Učenici i djelatnici naše škole na mnoštvo zanimljivih načina uspjeli su učiniti ovu školsku godinu jedinstvenom i  zanimljivom čak i u vremenu kada nismo mogli biti u predivnim prostorijama naše nove škole. Ovim putem htjeli bismo zahvaliti našoj razrednici Antoniji Novak što nas je kroz školsku godinu bodrila i usmjeravala na pravi put. Također, želimo zahvaliti našim profesorima: Ivanu Kapoviću, Maji Vulić, Mariji Boromisi Mihaljević, Dubravki Crnić, Vesni Pokas, Katarini Kureviji, Veroniki Jelici, Ozrenu Mačeku, Faniki Marić, Anti Rogalu i Ivanu Klobučaru što su nas kroz ovu školsku godinu čak i u najtežim trenucima učili novim stvarima te nikada nisu odustajali od nas. Također, ne želimo izostaviti profesoricu hrvatskog jezika, Nikolinu Herak koja  je u bivšoj školi našem 8. a razredu predavala  povijest i hrvatski jezik pune tri godine. Također, zahvaljujemo svim spremačicama, domaru, tajnici, pedagoginji, knjižnjičarki, računovođi te našoj ravnateljici Renati Buljan. Od srca vam svima veliko  hvala što ste nas puni strpljenja i razumijevanja  vodili kroz ovu izazovnu školsku godinu.

Srdačno Vas pozdravlja Vaš 8. a razred.

Laura Sliško, 8. a

KRAJ ŠKOLE

Dragi profesori, profesorice i djelatnici škole, ovim putem htjeli smo zahvaliti svima vama na prenesenom znanju, prelijepim trenutcima, vašem strpljenju i ovoj čudnoj, ali predivnoj školskoj godini. Posebno želimo zahvaliti našoj razrednici Maji Vulić što nas je pratila i poticala da ne činimo ništa loše drugima i sebi. Nadamo se da će svi učenici uspješno upisati škole koje bi htjeli i da će svi profesori uspješno nastaviti dalje s radom u novoj školskoj godini.

Srdačan pozdrav, 8. b razred.

Katarina Penić, 8. b