Obavijest o odgodi testiranja za upis djece u prvi razred

Poštovani roditelji!

S obzirom na novonastalu situaciju, obavještavamo vas da se odgađaju svi termini testiranja djece za upis u prvi razred u razdoblju u kojem neće biti nastave u školi. Kada nastava u školi redovno počne, dogovorit ćemo nove termine testiranja djece.

Hvala na razumijevanju!

Upisi u 1. razred za školsku godinu 2020./2021.

Poštovani roditelji i staratelji,

Upisi u 1. razred za djecu koja do 1. travnja 2020. navrše  šest godina obavljat će se 4., 5. i 6. lipnja 2020. Prije upisa potrebno je dogovoriti termin za razgovor o spremnosti za školu kod školske pedagoginje te za liječnički pregled kod školske liječnice dr. Daniele Franulić ( DZ Pešćenica).

Razgovori o spremnosti za školu provodit će se kod školske pedagoginje od 1.4.2020., a predbilježbe se vrše od 2.3.2020. do 31.3.2020. na broj telefona 01/5563-602 (9-14 sati) ili kod pedagoginje osobno.

Narudžbe za pregled kod školske liječnice provode se prema niže navedenom rasporedu, isključivo osobno sa zdravstvenom iskaznicom djeteta (BEZ DJETETA).

Telefonske narudžbe kod školske doktorice nisu moguće!

PARNI DATUMI: 18:30-19:30

NEPARNI DATUMI 12:30-13:30

Daniela Franulić, dr.med.

Iva Baček, bacc.med.techn.

Dom zdravlja Pešćenica,

Služba za školsku i sveučilišnu medicinu

Ivanićgradska 38

Upisno područje Osnovne škole Ivanja Reka su naselja Ivanja Reka i Resnik.

Upisno područje Osnovne škole Ivanja Reka čine ulice:

Naselje Ivanja Reka

Baranjska ulica, Feketići, Ivanjorečka cesta, Klarići, Marofska ulica, Marofska ulica odvojak, Palašićev odvojak, Palašići, Ranci, Rimski put, Sandelići, Slavonska avenija (dio), Ulica Andrije Makara, Ulica Antuna Bonifačića, Ulica Antuna Vakanovića, Ulica Antuna Vugrina, Ulica Bože Težaka, Ulica Dane Grubera, Ulica Filipa Lukasa, Ulica Frana Bubanovića, Ulica Franje Kulmera, Ulica Gustava Janečeka, Ulica Ivana Ančića, Ulica Ivana Šarića, Ulica Josipa Bedekovića, Ulica Josipa Glasera, Ulica Josipa Kirina, Ulica Josipa Zorića, Ulica Julija Domca, Ulica Jurja Majcena, Ulica Karla Bošnjaka, Ulica Lovre Juranića, Ulica Lucijana Kordića, Ulica Nikole Finka, Ulica Pavla Lebera, Ulica Rafaela Levakovića, Ulica Ruđera Boškovića, Ulica Stjepana Horvatića, Ulica Stjepana Mlinarića, Ulica svetog Ivana, Ulica Šime Budinića, Ulica Štefa Kuzmića, Ulica Vladimira Arka.

Naselje Resnik

Resnik I. od broja 39 do kraja i od broja 40 do kraja, I. Resnik I. odvojak, Resnik II., Resnik III., Resnik IV., Resnik V., V. Resnik III. odvojak, V. Resnik I. odvojak, V. Resnik II.odvojak