Dana 26. siječnja 2024. održano je Školsko natjecanje iz matematike za učenike od četvrtog do osmog razreda.

Jedan učenik ostvario je odličan rezultat: Mihael Stanić iz 4.a razreda. Pozvan je na Županijsko natjecanje iz matematike 26. veljače 2024. u Osnovnu školu Ante Kovačića. 


Kako je samo natjecanje doživio Mihael pročitajte u njegovim zapisima:
„26.2.2024. išao sam na natjecanje iz matematike. Natjecanje se održalo u OŠ Ante Kovačića. Prije natjecanja imali smo priredbu u dvorani škole. Od svih točaka najviše mi se svidjelo kada je Jacques Houdek pjevao himnu. Poslije toga smo išli u učionice i krenuli smo pisati ispite. Neki zadaci su bili lagani, a neki teški. Natjecanje je trajalo 2 sata. Bilo mi je srednje teško. Osvojio sam 28. od 68 mjesta. Ponosan sam na svoj dobar rezultat.“

Čestitamo na ostvarenim rezultatima Mihaelu Staniću i njegovoj mentorici Ireni Mihaljević!