eTwinning projekt: europska oznaka kvalitete

U našu školu stigla je Europska oznaka kvalitete za prošlogodišnji eTwinning projekt “Digital Kaleidoscope” u kojem su sudjelovali polaznici izvannastavne aktivnosti English Club.     

Projekt je dobio i nacionalnu oznaku kvalitete, a Europska oznaka kvalitete dokaz je da je rad u tom projektu prepoznat kao iznadprosječan i ocijenjen izvrsnim ocjenama.

Vjerujemo da će ova nagrada biti poticaj i motivacija za nove eTwinning projekte. Projektne aktivnosti su bile osmišljene kako bi potaknule učenike da koriste digitalne alate na inovativne načine, s ciljem razvijanja njihovog punog kreativnog potencijala i bolje pripreme za život u suvremenom digitalnom svijetu.

Učenici su, zajedno s partnerima iz Italije, Turske, Portugala, Albanije, Španjolske, Makedonije, Rumunjske, Moldavije, Gruzije, Poljske i Grčke razvijali i otkrivali nove načine digitalne umjetnosti zahvaljujući uključivanju različitih tehnologija u proces učenja, kao što su AR/VR i umjetna inteligencija.

Neke od radova možete vidjeti ovdje: