23. siječnja 2023.

Učenici 4. razreda posjetili su kazalište Žar ptica u kojem su gledali predstavu Družba Pere Kvržice.

Predstava je nastala po istoimenom romanu Mate Lovraka.

Kakvi su dojmovi, reći će Vam učenici:

“Naš 4.b razred je išao i kazalište Žar ptica”. Gledali smo Družbu Pere Kvržice. Meni je predstava bila smiješna i zanimljiva a i cijelom razredu se svidjela.” Dora 4.b

“U kazalištu mi je bilo fantastično. Kazališna dvorana bila je puna djece, učitelja i učiteljica. Glumci su odlično glumili, bili su jako smiješni. Meni je najbolji lik u predstavi bio mi je Mlin-mlinski kotač. Najdraža scena mi je bila kada je Družba u školi , kada je profesor dizao cigle kao utege. Svoj djeci bi preporučio da pogledaju s roditeljima Družbu Pere Kvržice.” Renato 4.b

“Ova mi se predstava svidjela, bila je smiješna i zabavna!” Pavao

“Bilo mi je odlično, rado bih išao opet!” Matko