Mašta je ušla u 2.b razred i napravila svašta…

U Područnoj školi Resnik obilježen je Dan ludih frizura u kojem je svako dijete imalo priliku ući u vlastiti svijet mašte i dočarati svoju najsmješniju i ludu frizuru. Tako su se u školi na glavama brojnih učenika i učenica mogle vidjeti vesele i maštovite frizure i frizerske kreacije.

Cilj obilježavanja je kod svih učenika potaknuti kreativnost i maštovitost. Svojim djelovanjem kroz razne aktivnosti, učenici su utjecali na stvaranje pozitivnog razrednog ozračja. Uz vodstvo učiteljice Veronike Babić, učenici su međusobno prepoznati kao autentični pojedinci koji putem ludih frizura izražavaju svoju hrabrost i odvažnost.

Otkačene frizure uljepšale su ostatak nastavnog dana. Održana je i revija i izabrane su najkreativnije frizure.

Učiteljica, Veronika Babić

Galerija fotografija