Osnovna škola Ivanja Reka sudjelovala je u humanitarnoj akciji pod nazivom  “Pomozimo drugima kako bi i oni mogli imati radostan Božić”. Uspješno je ostvaren cilj ove akcije, prikupljena je hrana i higijenski proizvodi za socijalne dućane Crvenog križa. Na ovaj način smo dali svoj mali doprinos i pomogli učiniti radostan Božić onim najpotrebitijima.

Dana 23. prosinca 2020. godine u Osnovnu školu Ivanja Reka došli su djelatnici Crvenog križa kako bi prikupili sve prehrambene i higijenske proizvode sa popisa na Adventskom kalendaru dobrih djela od strane svih učenika svakog razreda Osnovne škole Ivanja Reka.

Učenici 8.b razreda zajedno su s vjeroučiteljicom Antonijom Novak pomogli djelatnicima Crvenog križa odnijeti donirane stvari do kombija.

Zahvaljujemo svim učenicima i svim roditeljima na uključenosti u humanitarnu akciju!