Created with Fabric.js 4.6.0 PORTAURBIS

Kako je izgledala godina u našem 2. b razredu?

autori: Ana Ključević Kurdija i 2. b razred

Foto: Zagreb.hr/PŠ Resnik/Ana Ključević Kurdija

Ove godine postali smo drugi razred. Osluškujući želje i potrebe učenika, učiteljice PŠ Resnik tijekom ove godine odlučile su se na „radnu akciju“ kako bi učenicima učinile boravak u školi što ugodnijim. Došle su na ideju izrade kutaka za odmor, čitanje i druženje.  Zajedničkim trudom učenika, roditelja, teta spremačica, domara i učiteljica nastale su sofe od drvenih paleta. Takav je namještaj izdržljiv te može potrajati godinama, a izrada nije izrazito zahtjevna. Roditelji su donirali palete, a najhrabriji od njih okušali su se u izradi i bojenju namještaja. Obilježili smo Dan jabuka i Dane kruha, a posjetili smo i DVD Resnik te vulkanizersku radionicu. Kako nam je bilo u školi ove godine, pogledajte na fotografijama.

Ivan Gagula, 2. b - strip

Posjet DVD-u i vulkanizerskoj radionici

Dani kruha

Stoti dan škole

Likovni radovi